Hakkımızda

1986 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan SER GRUP bünyesinde 1994 yılında kurulan SEREL YAPI A.Ş. kurulduğu tarihten bugüne kadar geçen sürede pek çok büyük ölçekli projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Kuruluşundan bugüne değin geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak Ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir

Mevcut deneyim ve birikimiyle faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye’nin değişik bölgelerinde çeşitli büyüklük, nitelik ve teknik özelliklerde okullar, kültür merkezleri, cezaevleri, lojmanlar, hastaneler çeşitli kamu hizmet binaları ve özel konutlar inşa etmiştir.

Üstlendiği işleri istenilen kalitede ve çoğunu öngörülen zamanından önce tamamlayarak teslim eden firmamız, hizmet verdiği tüm kuruluşların takdirlerini kazanmıştır.
Sektördeki faaliyetlerine bina inşaatları ile başlayan firmamız, ilerleyen zaman içerisinde hayata geçtikçe ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam yaratan projeleri gerçekleştirmeye başlamış olup, bunu kendisine ilke edinmiştir.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı başta olmak üzere Gençlik Spor Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi gibi bazı idarelerden oluşan farklı işveren kurumlardan takdir görmektedir.
Misyonumuz dürüstlük, saygı ve güven temelinde seçkin bir hizmet sunmaktır.
Bitirmiş olduğumuz işlerin verdiği gururla ülkemize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.